MÍSTO KONÁNÍ
ODBORNÝ PROGRAM
ABSTRAKTA
KONTAKT

Informace k hlasování

 

Informace pro řečníky

Vážení přednášející,

V rámci letošního 6. kongresu ČGS bude možné využít tzv. „hlasování“ či možnost interaktivity s auditoriem položením otázek pomocí kongresové mobilní aplikace GASTRO 2017, kterou bude možné si stáhnout do Vašich chytrých telefonů od 24. 11. 2017.

Při přípravě Vaší prezentace je tedy možnost do ní zakomponovat hlasovací slidy s otázkami, přičemž obsah otázek a jejich počet je plně na rozhodnutí Vás jako řečníka.

Účastníci v sále budou hlasovat pomocí kongresové mobilní aplikace, kterou si budou pomoci stáhnout do svých „chytrých telefonů“ od 24. 11. 2017 a výsledky hlasování budou zobrazeny automaticky systémem do několika sekund po ukončení hlasování k dané otázce.

Věnujte proto, prosím, pozornost instrukcím níže, které souvisí s přípravou Vaší prezentace s využitím chytrých telefonů a sjezdové mobilní aplikace GASTRO 2017.

 

Postup pro vytvoření slidu s otázkou

  • Na prázdný slide vložte jednu otázku (jakožto nadpis slidu).
  • Pod otázku vložte možné odpovědi. (Doporučujeme vkládat maximálně 2-6 možných odpovědí, aby byl graf s výsledky přehledný)
  • Odpovědi očíslujte (1. - 6.). Nepoužívejte prosím písmena.
  • Grafy nevytvářejte, budou automaticky vygenerovány systémem na volný řádek.
  • Dbejte na srozumitelnost otázek i odpovědí.

 

Obecné informace k vytvoření prezentace s využitím hlasovacího zařízení

  • Hlasovací slidy mohou být umístěny kdekoliv ve Vaší prezentaci.
  • Počet slidů k hlasování není omezen. Musí ovšem být dodržen celkový čas vyhrazený pro Vaši přednášku.
  • Všechny  otázky  musí  být  zaneseny  do  hlasovacího  systému  technickým  týmem,  proto  Vás  žádáme  o  zaslání  Vaší prezentace již obsahující hlasovací slidy nejpozději  do  úterý  28/11/2017  na  adresu novakj@guarant.cz

Do předmětu e-mailu uvádějte prosím „HLASOVÁNÍ – GASTRO 2017“. A do obsahu e-mailu prosím uvěďte PRO JAKOU PŘEDNÁŠKU V RÁMCI JAKÉ SEKCE JE OTÁZKA MÍNĚNA

 

Informace pro auditorium

Vážení účastníci kongresu,

V rámci letošního 6. kongresu ČGS budou mít řečníci možnost využít tzv. „hlasování“ či možnost interaktivity položením otázek pomocí kongresové mobilní aplikace, kterou bude možné si stáhnout do Vašich chytrých telefonů.

Pokud se v rámci jakékoliv sekce s tímto setkáte a chtěli byste se do hlasování zapojit, bylo by dobré mít staženou mobilní aplikaci GASTRO 2017 do Vašich „chytrých telefonů“, která bude k dispozici pro Android na GOOGLE PLAY a pro Apple v „APP STORU“ od 24. 11. 2017.

Po stažení / nainstalování mobilní aplikace do Vašeho telefonu se v menu objeví tlačítko „HLASOVÁNÍ“ a pod tímto tlačítkem se vždy v aktuálním čase objeví položená otázka řečníkem, na kterou bude možné odpovědět podle preferencí a možností, které bude mít řečník uvedené v rámci slidu ve své prezentaci.