MÍSTO KONÁNÍ
ODBORNÝ PROGRAM
ABSTRAKTA
KONTAKT

Instrukce pro E-POSTERY


Postery na 6. kongresu České gastroenterologické společnosti budou prezentovány formou E-POSTERU na dotykových LCD obrazovkách. E-postery si bude možné prohlížet po celou dobu kongresu.

 

E-posterové sekce

E-posterová sekce bude umístěna ve foyer sálu Antracit a Rubín v 1. patře směrem za recepcí. Autoři všech e-posterů obdrželi instrukce o zařazení do konkrétní e-posterové sekce, a měli by být přítomni u e-poster kiosku v níže uvedené době, kdy proběhne řízená diskuze.


Časový harmonogram

E-posterová sekce 1

Předsedající: J. Cyrany (Hradec Králové), T. Grega (Praha), Š. Šembera (Hradec Králové)
Čtvrtek 30. 11. v době polední přestávky, 12:15 do 13:15

E-posterová sekce 2

Předsedající: J. Cyrany (Hradec Králové), R. Kroupa (Brno), R. Procházka (Jablonec nad Nisou)
Pátek 1. 12. v době polední přestávky, 11:45 do 12:45


Seznam e-posterů

Seznam e-posterů s přidělenými čísly je k dispozici ZDE


Šablona

Prosím, stáhněte si šablonu ZDE a připravte podle ní Váš E-POSTER.


Jakým způsobem dodat E-POSTER

Zašlete prosím Váš E-POSTER na adresu: gastro-eposter@guarant.cz pokud možno co nejdříve po oznámení výsledků o přijetí Vašeho abstraktu, ale prosíme ne později než 24. listopadu 2017.


Technické instrukce pro přípravu E-POSTERU

  • Použijte prosím zde dostupnou šablonu (MS PowerPoint). Není třeba dodržet „stylování“, grafiku pozadí, barevnost, rozmístění textu i obrázků atd., ale je nutné abyste dodrželi správný formát e-posteru a to (67 x 96 cm)
  • Velikost a formát obrazovky je 67 x 96 cm (šířka x výška). E-POSTER by měl být připraven přesně podle těchto rozměrů – zejména šířku je třeba zachovat na 67 cm), výšku můžete samozřejmě libovolně měnit, neboť E-POSTER je „rolovatelný“. Doporučujeme však pro jednoduší čitelnost a zobrazení nechat výšku nastavenou dle šablony na 96 cm.
  • Doporučená velikost písma je alespoň 20 bodů
  • Možnost přiblížení detailů jako jsou obrázky či grafy je implementována v rámci E-POSTER kiosku.
  • Je možné v rámci E-POSTERU využít i video soubor ve standardních formátech (AVI, MPEG, MP4, WMV). Mějte prosím však na paměti, že video soubor nesmí přesáhnout 30 MB)
  • 2 slidy/ e-poster jsou povoleny